Getty Images

Włoskie wydanie Sky Sports informuje, iż włodarze Manchesteru United są zainteresowani pozyskaniem Sergeja Milinkovicia-Savica. To samo źródło twierdzi również, że klub z Old Trafford zamierza ponowić swoje starania o defensora Fiorentiny – Nikole Milenkovica.

Claudio Lotito, prezes Lazio, za pierwszego z wymienionych graczy oczekuje oferty oscylującej wokół 90 milionów euro. Włoski przedsiębiorca nie ma zamiaru zaniżać ceny za 24-latka, bowiem w zeszłym roku podpisał on nowy kontrakt ze swoim obecnym klubem. Tym samym karty rozdają obecnie włodarze Lazio, którzy przygotowują Serba na grę w kolejnym sezonie.

Romans “Czerwonych Diabłów” z Milinkovicem-Savicem ma swoje początki w zeszłym roku. Już wtedy Jose Mourinho obserwował pomocnik podczas meczu reprezentacji, w którym Serbia pokonała Czarnogórę 2:0.

Milinkovic-Savic w Lazio występuje od lipca 2014 roku. Oficjalnie reprezentował barwy swojego obecnego klubu w 138. występach, w których zdobył 31 goli. Serb nie jest jedynym celem transferowym Manchesteru United. Klub z Old Trafford zintensyfikował starania o środkowego pomocnika i orbitę swoich zainteresowań zawęził do Bruno Fernandesa ze Sportingu Lizbona, Seana Longstaffa z Newcastle oraz zawodnika Soouthampton, Mario Leminy.

Dyskusja