Getty Images

Przedstawiciele “Czerwonych Diabłów” oraz Newcastle United mieli w miniony weekend odbyć rozmowy na wysokim szczeblu ws. potencjalnego transferu na Old Trafford Seana Longstaffa, donosi stacja Sky Sports.

Od kilku tygodniu w mediach przewija się informacja, że Ole Gunnar Solskjaer chętnie wzmocniłby środek pomocy właśnie 21-letnim piłkarzem “Srok”. W tej też sprawie w miniony weekend miałby odbyć się rozmowy pomiędzy oboma klubami, ale przedstawiciele Manchesteru United mieli usłyszeć, że Sean Longstaff nie jest na sprzedaż, a władze z St James’ Park wiążą z zawodnikiem duże nadzieje na przyszłość.

21-latek w minionym sezonie przebił się do pierwszego składu Newcastle United i w 9 meczach Premier League zdobył jedną bramkę, zanim w marcu br. wypadł z gry do końca sezonu z powodu kontuzji więzadeł w kolanie.

Ekipa “Srok” wciąż pozostaje bez menedżera odkąd wraz z końcem czerwca pożegnał się z nią Rafael Benitez. Jednak najnowsze doniesienia Sky Sports mówią o tym, że władze Newcastle United zgłosiły się już po obecnego szkoleniowca Sheffield Wednesday, a przy okazji byłego kapitana Manchesteru United, Steve’a Bruce’a, który prowadzi ekipę “Sów” od stycznia bieżącego roku.

Longstaff powrócił już do klubu po wakacjach i rozpoczął przedsezonowe przygotowania z resztą drużyny.

Dyskusja