manutd.com

Manchester United w piątek oficjalnie zaprezentował wyjazdowe stroje, w których podopieczni menedżera Ole Gunnara Solskjaera będą występować w nowym sezonie 2019/2020. Prezentacji dokonano w Australii, gdzie “Czerwone Diabły” rozpoczęły przygotowania do nadchodzących rozgrywek Premier League.

Nowa koszulka Manchesteru United na sezon 2019/2020 jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie internetowym PodStadionem.

Wyłamując się z tradycyjnych kolorów wyjazdowych strojów “Czerwonych Diabłów”, tym razem niemiecka firma Adidas postawiła na nowy, cętkowany wzór, który czerpie inspiracje z wielu mozaik zdobiących ulice kreatywnej dzielnicy Manchesteru, Northern Quarter.

Wpadająca w beż koszulka, przyozdobiona jest czarnymi elementami w postaci herbu klubu, loga firmy Adidas oraz Chavroletu, a także kołnierza i końcówek rękawków. Koszulka wyposażona jest w technologię CLIMALITE, która zapobiega potliwości i oferuje najwyższą innowacyjność wyrobu. Materiał wykonany jest w 100% z poliestru.

Kibice Manchesteru United po raz pierwszy swoich piłkarzy w nowych wyjazdowych strojach będę mieli okazję obejrzeć już w najbliższą sobotę, podczas pierwszego meczu sparingowego przed nowym sezonem, przeciwko australijskiemu Perth Glory.

Dyskusja