Getty Images

Jak donosi stacja Sky Sports Manchester United wciąż jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Newcastle United, Seana Longstaffa, pomimo tego, że oba kluby znajdują się daleko od porozumienia w kwestii wyceny wartości 21-latka na rynku transferowym.

W miniony weekend przedstawiciele “Srok” mieli odpowiedzieć na ofertę klubu z Old Trafford za młodego Anglika, która opiewała na około 20 milionów funtów, że ich zawodnik nie jest na sprzedaż, a jeżeli już miałoby do tego dojść, to “Czerwone Diabły” muszą przygotować 50 milionów funtów, a więc tyle, ile ostatecznie może kosztować Manchester United transfer Aarona Wan-Bissaki z Crystal Palace (mówił się o 45 milionach funtów + 5 milionów funtów płatnych w bonusach).

Sky Sports przekazuje dalej, że sam zawodnik ma nadzieję, że oba kluby dojdą w końcu do porozumienia, aby mógł wejść w fazę rozmów z przedstawicielami Manchesteru United, przy czym, gdyby jednak do tego nie doszło, to 21-latek nie ma z tego powodu zamiaru robić problemu i pokaże pełne przywiązanie do ekipy z St James’ Park.

Newcastle jest niechętne sprzedaży Longstaffa, który do tej pory zagrał w 9 meczach Premier League, ponieważ widzi w 21-latku wielki potencjał na przyszłość. Sam zawodnik ma jeszcze przez 4 lata ważny kontrakt ze “Srokami”.

Dyskusja