Getty Images

Simon Stone z BBC, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do rewelacji “The Sun”, jakoby Manchester United doszedł do porozumienia z Leicester City ws. zakupu Harry’ego Maguire’a. Według brytyjskiego dziennikarza władze “Lisów” nie otrzymały żadnej oferty za reprezentanta Anglii.

Brytyjski tabloid “The Sun” poinformował w minioną niedzielę, że Leicester City zaakceptowało ofertę Manchesteru United opiewającą na 80 milionów funtów za 26-latka (60 milionów funtów płatne od razu + 20 milionów funtów w bonusach). Zdaniem dziennika Maguire miał w poniedziałek zjawić się w Carrington i przejść testy medyczne przed swoim transferem na Old Trafford.

Tymczasem Simon Stone z BBC podał, że na ten moment drużyna “Lisów” ani nie wystosowała żadnej oferty do innego klubu w celu zakupu nowego zawodnika, ani też nie otrzymała żadnej propozycji za któregokolwiek ze swoich piłkarzy, w tym za wspomnianego Maguire’a.

Stone tonował już nastroje przed transferami zarówno Daniela Jamesa, jak i Aarona Wan-Bissaki, gdy pierwsze źródła informowały o porozumieniu między stronami, jednak jak się później okazywało ostatecznie obaj zawodnicy zawitali na Old Trafford.

Dyskusja