Getty Images

Po sobotnim zwycięstwie 2:0 z Perth Glory w pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem, zawodnicy “Czerwonych Diabłów” całą niedzielę mieli na odpoczynek i regenerację. Jednak już w poniedziałek podopieczni Ole Gunnara Solskjaera wrócili do intensywnych treningów.

W pierwszej poniedziałkowej sesji treningowej udział wzięli wszyscy piłkarze, których norweski menedżer zabrał ze sobą na przedsezonowe tournee. Razem z drużyną ćwiczył też Luke Shaw, który sobotni mecz z Perth Glory zakończył z drobnym urazem, przez który musiał szybciej opuścić boisko.

Jak się jednak okazuje 24-letni Anglik, wybranym przez kibiców Manchesteru United i kolegów z drużyny najlepszym piłkarzem klubu za miniony sezon, szybko uporał się z problemami zdrowotnymi i już wrócił do trenowania.

Udział w poniedziałkowym treningu wzięli także Lee Grant, Eric Bailly, Victor Lindelof i Romelu Lukaku, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie z Perth Glory z powodu drobnych urazów.

“Czerwone Diabły” aktualnie przygotowują się do kolejnego towarzyskiego starcia. Tym razem podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zmierzą się w Australii z Leeds United, zanim wsiądą do samolotu i polecą na dalszą część tournee do Azji.

Dyskusja