Getty Images

Miesiąc temu w jednym z wywiadów podczas kręcenia kampanii reklamowej Paul Pogba przyznał, że chciałby podjąć nowe wyzwanie w swojej karierze, sugerując odejście z Manchesteru United. Do słów 26-latka odniósł się w końcu Ole Gunnar Solskjaer.

Norweski szkoleniowiec jest pewny swoich umiejętności trenerskich i przekonuje, że jest w stanie zapewnić Paulowi Pogbie nowe wyzwanie. Francuz, między grudniem a lutym poprzedniego sezonu, pod wodzą Solskajera, zanotował najlepszy okres w swojej karierze, notując 9 goli i 7 asyst w 14 meczach.

– Żadne jego słowa mnie nie zdenerwowały, ponieważ wiem, że odbyliśmy wiele rozmów i doskonale rozumiem, czego Paul oczekuje. Mogę zapewnić mu nowe wyzwanie – odpowiedział na słowa Francuza.

– Wielokrotnie wspominałem, że Pogba to ścisła czołówka, świetny chłopak i wspaniały piłkarz. Nigdy nie stanowił żadnego problemu. Gdy zaczniemy grać tak, jak na początku mojej przygody i damy mu możliwość takiej gry jak wcześniej, wtedy znowu będziemy nie do pokonania.

– Muszę być ostrożny. Nie mogę zagłębiać się w te wszystkie pytania. Nie otrzymaliśmy za niego żadnych ofert. Mogę powiedzieć to samo o jakimkolwiek innym graczu.

Dyskusja