manutd.com

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w piątek odbyli swój pierwszy, otwarty dla fanów i dziennikarzy, trening od przylotu do Singapuru. Do kadry “Czerwonych Diabłów” dołączyli nieobecni w Australii – Fred oraz Matteo Darmian.

“Czerwone Diabły” odbyły sesję treningową na mogącym pomieścić 60 tysięcy fanów Stadionie Narodowym w Singapurze, gdzie już w sobotę podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zmierzą się w swoim trzecim meczu kontrolnym podczas tegorocznego tournee z Interem Mediolan.

W sobotnim spotkaniu udziału nie weźmie na pewno Romelu Lukaku, który dzisiejszą sesję oglądał z perspektywy ławki rezerwowych. Ole Gunnar Solskjaer na przedmeczowej konferencji prasowej przekazał, że Belg zmaga się z urazem, przez co ostatnio nie trenuje. Sytuacja ta jeszcze bardziej podsyca spekulacje na temat przyszłości 26-latka, którego mocno u siebie chciałby mieć właśnie trener Interu Mediolan, Antonio Conte.

Po sesji treningowej, z której zdjęcia możecie obejrzeć poniżej, piłkarze i sztab Manchesteru United poświęcili trochę czasu zgromadzonym na stadionie fanom rozdając autografy i pozując do zdjęć.

https://twitter.com/Daniel_James_97/status/1152248821327511554

Dyskusja