Sky Sports: Tottenham rozpoczął rozmowy ws. Bruno Fernandesa

Sky Sports Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Według najnowszych doniesień stacji Sky Sports, Tottenham rozpoczął rozmowy ze Sportingiem Lizbona w sprawie transferu Bruno Fernandesa. Przedstawiciele obu klubów mieli spotkać się w czwartek.

Rozmowy są w fazie początkowej, jednak Portugalczyk rozpatrywany jest jako alternatywa w razie niemożliwości ściągnięcia Giovaniego Lo Celso, który został określony priorytetem dla Mauricio Pochettino w obecnym okienku transferowym. Trener “Kogutów” wydaje się niepocieszony działaniami swojego klubu na rynku transferowym.

Klub z Londynu prowadzi negocjacje z Realem Betis na temat przeprowadzki argentyńskiego pomocnika do Londynu. Sam 23-latek ma wyrażać chęć zmiany otoczenia, jednak Hiszpanie obstają przy cenie 60 milionów funtów za swojego zawodnika.

Wiele mówiło się również o zainteresowaniu Bruno Fernandesem ze strony Manchesteru United. Źródła Sky Sports donoszą jednak, że Portugalczyk nie jest priorytetem dla “Czerwonych Diabłów” i dlatego też jego ewentualny transfer na Old Trafford wydaje się mało prawdopodobny.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze