“The Telegraph”: Harry Maguire poza kadrą Leicester na piątkowy mecz towarzyski

The Telegraph, The Mirror, Sky Sports sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak donosi “The Telegraph”, Harry Maguire nie znalazł się w kadrze Leicester City na piątkowy mecz towarzyski z Atalantą. Do podjęcia takiej decyzji miało dojść za porozumieniem stron, tj. zgodą klubu i samego zawodnika.

Harry Maguire miał w czwartek rozmawiać z menedżerem “Lisów”, Brendanem Rodgersem. Panowie wspólnie mieli dojść do wniosku, że z uwagi na zawirowania wobec przyszłości reprezentanta Anglii, najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie piłkarza z kadry na piątkowy mecz kontrolny z włoską Atalantą.

James Ducker z “The Telegraph” dodaje także, że póki co “Czerwone Diabły” nie złożyły za 26-latka oferty wyższej od tej, która została ostatnio odrzucona przez Leicester City, a która opiewała na 70 milionów funtów + dodatki. “The Mirror” podało z kolei, że Anglik naciska, aby jego obecny pracodawca przyjął tę propozycję. Włodarze klubu z King Power Stadium nie mają jednak zamiaru obniżać swoich żądań finansowych (90 milionów funtów z bonusami).

Dalej Ducker zauważa, że Newcastle United także nie schodzi z ceny ws. Seana Longstaffa (50 milionów funtów), a przy tym potwierdza, że trwają rozmowy na temat wymiany Romelu Lukaku na Paulo Dybalę. “Czerwone Diabły” wciąż mają mieć wiele trudności do pokonania w celu dokonania kolejnych wzmocnień przed zakończeniem okna transferowego.

Tymczasem stacja Sky Sports podała, że Manchester United może ostatecznie przekonać Leicester do sprzedaży zawodnika, jeżeli zaoferuje 80 milionów funtów, bijąc tym samym rekord transferowy za obrońcę. Sam Maguire miał przekazać menedżerowi i władzom klubu z King Power Stadium, że chce przenieść się na Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze