Tour 2019: Paul Pogba jednak nie poleciał do Cardiff na mecz z Milanem

Manchester United Official App sebekseba Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak się okazuje nie anonsowana przez Manchester United 25-osobowa a 24-osobowa kadra zawodników “Czerwonych Diabłów” udała się w piątek samolotem do Cardiff, gdzie w sobotę podopieczni Ole Gunnara Solskjaera rozegrają swój ostatni mecz towarzyski przed startem nowego sezonu. Do Walii z powodu kontuzji nie poleciał Paul Pogba.

Francuz miał się nabawić urazu podczas popołudniowego piątkowego treningu “Czerwonych Diabłów” i w ostatniej chwili wypadł z kadry. Oprócz Paula Pogby niedostępni na mecz z Milanem będą także Joel Pereira, Matteo Darmian, Romelu Lukaku oraz Alexis Sanchez.

Ole Gunnar Solskjaer w wywiadzie dla klubowej telewizji wyjaśnił absencję wspomnianych piłkarzy.

– Kilku piłkarzy wróciło do treningów w Aon Training Complex. Joel Pereira naciągnął sobie ostatnio coś w plecach, więc został tam trenować. Romelu Lukaku i Alexis Sanchez pracują nad swoją kondycją fizyczną, razem z Matteo Darmianem. Oczywiście Eric Bailly jest kontuzjowany i nie będzie dostępny do Świąt Bożego Narodzenia – mówił Norweg.

– Z kolei na koniec dzisiejszej sesji treningowej Paul Pobga doznał skurczu pleców. To samo przydarzyło mu się w zeszłym tygodniu, kiedy ominął sesję treningową w Norwegii. Myślę jednak, że będzie do naszej dyspozycji już na początku przyszłego tygodnia – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze