Twitter

Jak przekazuje francuski dziennik “Le Parisien”, 16-letni pomocnik AS Monaco, Hannibal Mejbri, w najbliższy wtorek ma zostać ogłoszony nowym zawodnikiem Manchesteru United. Młody Francuz miał już przejść testy medyczne w Carrington.

Podczas wizyty w Manchesterze Hannibal Mejbri miał m.in. spotkać się z Ole Gunnarem Solskjaerem, który miał przekazać mu, żeby ciężko pracował, aby dojść tam, gdzie klub chce widzicieć.

16-latek miał także rozmawiać z dwójką swoich starszych rodaków, Anthonym Martialem i Paulem Pogbą, którzy przekonywali go, że jeżeli dobrze się będzie prezentował, to za jakiś czas dołączy do nich do pierwszej drużyny.

Według “Le Parisien” Mejbri ma zostać zaprezentowany jako zawodnik “Czerwonych Diabłów” w najbliższy wtorek. Z klubem z Old Trafford ma podpisać 5-letni kontrakt, który jednak wejdzie w życie dopiero 21 stycznia 2020 roku, a więc w momencie, gdy zawodnik skończy 17 lat.

Według doniesień mediów za transfer ten Manchester United ma zapłacić AS Monaco około 10 milionów euro. Młody Francuz swoją przygodę z klubem z Old Trafford rozpocznie od reprezentowania drużyny młodzieżowej.

Dyskusja