Twitter

Dobiegła końca jedna z najciekawszych sag transferowych tego lata w Premier League! Romelu Lukaku na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Interu. “Czerwone Diabły” na transferze belgijskiego napastnika zarobią 75 milionów funtów.

Inter Mediolan za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził dziś transfer Romelu Lukaku. Belgijski snajper na zaprezentowanym filmiku przekazał kilka słów fanom Nerazzurrich.

– Inter był jedynym zespołem, do którego chciałem trafić, bo ten klub nie jest dla każdego. Jestem tutaj, aby pomóc wrócić Nerazzurrim na szczyt – mówił.

Na ten moment nie znamy oficjalnych szczegółów dotyczących kwoty transferu, jednak angielskie i włoskie media już w środę informowały o porozumieniu obu klubów, na mocy którego “Czerwone Diabły” mają zarobić 74 miliony funtów. Sam piłkarz z Interem podpisał pięcioletni kontrakt i według mediów zagwarantował sobie tygodniówkę w wysokości 300 tysięcy euro.

Lukaku Manchester United opuszcza po dwóch sezonach, w których nie przekonał sztabu szkoleniowego, a tym bardziej kibiców. W 96 spotkaniach, które rozegrał w barwach “Czerwonych Diabłów” strzelił zaledwie 42 bramki.

Dyskusja