Getty Images

Do końca okienka transferowego pozostały dwie godziny, a Manchester United wciąż nie znalazł następcy Romelu Lukaku. Według ostatnich doniesień ze Sky Sports, kibice “Czerwonych Diabłów” nie powinni spodziewać się jakichkolwiek wzmocnień.

Klub z Old Trafford w ostatnich godzinach był łączony z Mario Mandzukiciem, który miałby zastąpić Romelu Lukaku. Belg wkrótce zostanie oficjalnie przedstawiony jako piłkarz Interu Mediolan. Hiszpańskie media z kolei informują o aktywowanej klauzuli w kontrakcie Inakiego Williamsa. Wydaje się jednak, że żaden z zawodników nie dołączy do ekipy Ole Gunnara Solskjaera.

– Transfery tych zawodników są mało prawdopodobne. Ole Gunnar Solskjaer preferowałby sprowadzenie piłkarza do środka pomocy lub na skrzydło, jednak szanse na to są znikome – poinformował dziennikarz Sky Sports News, James Cooper.

“The Times” donosi, że temat transferu Mario Mandzukicia upadł przez wygórowane żądania Juventusu i samego piłkarza. Według źródeł, klub prowadzony przez Maurizio Sarriego życzył sobie za swojego napastnika kwoty w granicach 14 milionów funtów. Chorwat zaś oczekiwał tygodniówki w wysokości 140 tysięcy funtów. Takie warunki nie spodobały się Edowi Woodwardowi, który postanowił zakończyć negocjację z klubem “Starej Damy”.

Okienko transferowe zakończy się dzisiaj o godzinie 18:00.

Dyskusja