Reuters

Pomocnik Manchesteru United przyznał, że nad jego przyszłością widnieją wielkie znaki zapytania. Jednocześnie zapewnił jednak, że będzie dawał z siebie wszystko dla Manchester United, dopóki będzie grał na Old Trafford.

Francuza oraz jego agent Mino Raiola przyznali podczas ostatniego, zamkniętego już w Anglii okienka transferowego, że Pogba po trzech latach chce opuścić klub. Manchester United odrzucił jednak propozycję Realu Madryt, w skład której wchodziło 27,6 milionów funtów oraz James Rodriguez.

Jednak w innych ligach okienko wciąż jest otwarte, a sam Pogba zamartwił kibiców kolejną, niezbyt oczywistą odpowiedzią na temat swojej przyszłości w rozmowie z RMC Sport.

– Gdy gram w piłkę, zawsze jestem dobry. Robię to, co kocham, to moja praca. Za każdym razem, kiedy wybiegnę na boisko, będę dawał z siebie wszystko – zaznacza Francuz.

– Wiemy jednak, że pewne rzeczy zostały powiedziane. Czas odpowie na pytania. Wciąż stoimy przed wielkim znakiem zapytania.

– Jestem w Manchesterze. Cieszę się grą z moimi kolegami z drużyny. Zawsze chcę wygrywać spotkania. Za każdym razem będę dawał z siebie wszystko na boisku – podsumował Pogba.

Dyskusja