Sky Sports

Rio Ferdinand skrytykował decyzję Paulo Dybali o odrzuceniu oferty Manchesteru United. Włoska drużyna szuka aktualnie nabywcy na swojego napastnika.

Zawodnik Juventusu był niedawno silnie łączony z przenosinami do drużyny Ole Gunnara Solskjaera, w ramach wymiany za Romelu Lukaku. Aktualnie jest on łączony głównie z PSG, Interem oraz Bayernem. Maurizio Sarri nie widzi Argentyńczyka w swojej drużynie i zdaniem Rio Ferdinanda powinien on zmienić otoczenie dla dobra swojej kariery.

– Wielu zawodników odmówiło Manchesterowi United w ostatnich latach. Zdecydowali się grać gdzie indziej. Jednak patrząc na sytuację Dybali, nie wiem, jak mógł on podjąć taką decyzję. Jest jedynie zmiennikem w Juventusie, a musi zacząć grać w piłkę.

– Być może woli siedzieć na ławce lub myśli, że koniecznością jest gra w Lidze Mistrzów. No cóż, w takiej sytuacji cieszę się, że nie trafił do Manchesteru United. Nie posiada właściwej mentalności do gry w tym klubie.

Drużyna Ole Gunnara Solskjaera w miniony weekend wygrała z Chelsea aż 4:0 po golach Rashforda, Martiala i Jamesa. Wraz z odeściem Lukaku do Interu, w rolę zmiennika wcielił się Mason Greenwood.

Dyskusja