Getty Images

Paul Pogba, mimo zainteresowania ze strony Realu Madryt, nie opuści tego lata “Czerwonych Diabłów”. Według “ESPN” Manchester United odrzuci każdą ofertę za francuskiego pomocnika.

Usługami mistrza świata w tym okienku transferowym interesuje się wiele klubów. Najczęściej i najgłośniej mówiło się w ostatnim czasie o jego przenosinach do Realu Madryt lub Juventusu. Jak informuje “ESPN” w tym okienku na pewno do tego nie dojdzie. Amerykańska stacja telewizyjna podaje, że Manchester United nie zamierza wysłuchiwać ofert za swojego pomocnika, nawet jeśli te byłby korzystne finansowo dla “Czerwonych Diabłów”.

Powodem takiej decyzji zarządu Manchesteru United jest zakończone już w Premier League okienko transferowe. “Czerwone Diabły” nie mogą pozwolić sobie na utratę lidera środka pomocy, ponieważ przynajmniej do styczniowego okna transferowego nie mogłyby go zastąpić. Według źródła sam zawodnik jest zainteresowany przenosinami do Madrytu, jednak swoje plany musi odłożyć przynajmniej do stycznia.

“ESPN” informuje także, że Manchester United nie zakończył jeszcze swojej działalności w tym okienku transferowym. Według stacji “Czerwone Diabły” chcą sprzedać Matteo Darmiana i Marcosa Rojo.

Dyskusja