Manchester Evening News

Okno transferowe w Anglii dobiegło końca, ale potencjalna przeprowadzka Paula Pogby do Realu Madryt wciąż wywołuje ekscytację i lawinę opinii. Swoim zdaniem na ten temat podzielił się brat pomocnika Manchesteru United, Mathias.

Starszy z rodzeństwa przeprowadził się tego lata do Hiszpanii by reprezentować barwy CD Manchego i jest przekonany, że zeszłoroczny mistrz świata chce podążyć podobną drogą.

[Zinedine] Zidane jest jednym z najlepszych i sądzę, że klub da mu to, czego sobie zapragnie. Jeżeli tego nie dostanie to nie będzie dla niego problem, jednak jeżeli klub tego nie zagwarantuje, czekają go ciężkie czasy. To, czego chce, nie wydarzy się jednak, ponieważ jest już za późno – twierdzi Mathias Pogba.

– Brakuje mu mojego brata i myślę, że potrzebuje innego pomocnika. Oczywiście Florentino [Perez] wciąż może go pozyskać, nic nie jest niemożliwe.

– Nie uważam, aby był wart 200 milionów, ale taki jest teraz świat futbolu. Manchester może życzyć sobie wielkiej sumy, ale nie 200 milionów.

– To delikatna sprawa, ale piłkarz ma swoje cele. Jeżeli musisz odejść, zrób to. To wszystko. Jeżeli nie chcesz zostać i grać tam, gdzie jesteś, jesteś skończony jeśli zostaniesz. Nie mogę zapewnić, że on [Paul Pogba] nie odejdzie z United.

– Wiemy, że chciał odejść i nie można go za to winić. On ciągle czeka, ale teraz ciężko pracuje i zobaczymy, co się stanie. To futbol, nigdy nie wiesz co przyniesie przyszłość. Do 2 września może wydarzyć się bardzo wiele.

– Marzeniem mojego brata jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów – podsumował starszy z braci.

Przeczytaj także:  Solskjaer po meczu z Chelsea: nie rozumiem, czemu nie mogliśmy zagrać w sobotę

Dyskusja