jerseyeveningpost.com

W poniedziałek, w ramach drugiej kolejki Premier League Manchester United na wyjeździe zmierzy się z Wolverhampton. Ole Gunnar Solskjaer w rozmowie z klubową telewizją zdał krótki raport na temat sytuacji kadrowej przed meczem.

– Za nami dobry tydzień, w którym przepracowaliśmy solidnie każdy trening. Żaden z piłkarzy nie narzeka na uraz, więc spodziewam się, że w poniedziałek do mojej dyspozycji będzie taka sama kadra, jak w starciu z Chelsea. Mam nadzieję, że w ostatnich dniach przed meczem nie wydarzy się nic, co może to zmienić. Poczekajmy jednak do końca, bo do meczu zostało kilka dni.

W poniedziałkowym spotkaniu z pewnością kibice nie zobaczą jeszcze Alexisa Sancheza. Chilijczyk wciąż wraca do formy po okresie wakacyjnym i udziale w Copa America, przez który do treningów wrócił później od reszty zespołu.

– Alexis jest częścią naszej kadry, to bardzo dobry zawodnik. Za nim bodajże trzy tygodnie treningów, więc wciąż dużo mniej niż reszta piłkarzy. Jestem jednak spokojny, bo widzę, jak ciężko pracuje i jak mu zależy. Jest blisko kadry meczowej.

Na Molineux Stadium na pewno nie wystąpi Eric Bailly. Obrońca “Czerwonych Diabłów” leczy uraz, którego nabawił się w jednym ze sparingów i do dyspozycji Solskjaera nie będzie przez co najmniej kilka miesięcy. Do gry powinien wrócić bliżej świąt Bożego Narodzenia.

Dyskusja