Getty Images

Szkoleniowiec Manchesteru United zapewnił, że Paul Pogba pozostanie na Old Trafford. Nawet pomimo ostatnich słów Francuza, który stwierdził w jednym z wywiadów, że jego przyszłość to znak zapytania.

Przystępując do konferencji prasowej przed spotkaniem z Wolverhampton, norweski szkoleniowiec musiał zmierzyć się z pytaniami odnośnie swojego pomocnika. Można było odnieść wrażenie, że jest już nimi zmęczony.

– Zawsze stawiacie znak zapytania przy Paulu, czyż nie? Ja się tym nie przejmuję. Według mnie zostanie tutaj. Nie widzę nic dziwnego w stwierdzeniach: “cieszę się grą z kolegami, cieszę się tym co robię, kocham swoją pracę, podobał mi się nasz ostatni występ” – odpowiedział Solskjaer.

– Oczywiście jest ten fragment ze znakiem zapytania. Zawsze jest znak zapytania przy Paulu Pogbie. Nie było jeszcze konferencji prasowej, na której nie odpowiadałbym na pytania z nim związane. Osiemdziesiąt procent jego wypowiedzi dotyczyło cieszenia się grą – zwrócił uwagę Norweg.

Pogba łączony jest z Realem Madryt, od kiedy w marcu przyznał, że granie pod wodzą Zinedaine’a Zidane’a byłoby spełnieniem marzeń dla każdego. Po zakończeniu poprzedniego sezonu pomocnik powiedział zaś, że może nadszedł czas na nowe wyzwanie, a jego agent dodał, że Pogba chce odejść.

Manchester United cały czas zapewnia, że nie ma zamiaru sprzedawać Francuza, a Real Madryt wydaje się niezdolny do spełnienia żądań angielskiego klubu, a więc także Zinedine’a Zidane’a. Jedyną ich ofertą była gotówka plus James Rodriguez, jednak została ona szybko odrzucona.

Dyskusja