premierleague.com

“Czerwone Diabły” poznały grupowych rywali w kolejnej edycji Under-18 Premier League Cup. W wyniku losowania młodzi piłkarze Manchesteru United w fazie grupowej zmierzą się z równieśnikami Brighton, Leicester City oraz West Bromwich Albion.

Zeszłosezonowa przygoda młodych “Czerwonych Diabłów” z U-18 Premier League Cup zakończyła się na etapie półfinału. W fazie grupowej podopieczni Neila Ryana okazali się lepsi od Newcastle United, Chelsea i Norwich City. W ćwierćfinale, po niezwykle ciekawym i zaciętym boju, wyeliminowali Liverpool, z którym udało im się wygrać 3:2. Dopiero w półfinale Manchester United poległ w derbowym pojedynku z Manchesterem City.

W tym sezonie “Czerwone Diabły” w grupie złożonej z czterech zespołów zmierzą się z rówieśnikami z Brighton, Leicester City i West Bromwich Albion. Według regulaminu rozgrywek, każdy klub rozegra ze sobą jeden mecz, a z grupy awansują dwie najlepsze drużyny. Daty rozegrania spotkań nie są jeszcze znane, jednak powinny zostać ujawnione w najbliższym czasie.

Wszystkie rozlosowane grupy U-18 Premier League Cup 2019/2020:

  • Grupa A: Arsenal, Blackburn Rovers, Chelsea, Wolverhampton Wanderers
  • Grupa B: Aston Villa, Derby County, Middlesbrough, Reading
  • Grupa C: Everton, Fulham, Norwich City, Sunderland
  • Grupa D: Liverpool, Manchester City, Southampton, Swansea City
  • Grupa E: Newcastle United, Stoke City, Tottenham, West Ham United
  • Grupa F: Brighton, Leicester City, Manchester United, West Bromwich Albion

Dyskusja