Getty Images

Według portugalskiego supergwiazdora, jego młodszy kolega powinien zmienić otoczenie, aby dalej rozwijać swoją karierę. Przypomnijmy, że zawodnik Sportingu był w ostatnim okienku bardzo mocno łączony z przenosinami na Old Trafford.

Również Tottenham wydawał się zainteresowany usługami 24-latka. Ostatecznie transfer nie doszedł do skutku i Bruno Fernandes pozostaje w Portugalii. Cristiano Ronaldo również rozpoczynał swoją karierę w Sportingu, zanim przeniósł się do Manchesteru United. Napastnik Juventusu zasugerował, że jego kolega hamuje swoją karierę.

– W drużynie narodowej mamy Cancelo oraz Bruno Fernandesa. Nikt nie wie, czemu ten drugi nie zmienił klubu. Mamy wiele talentów w reprezentacji, widzę więc światło na końcu tunelu. Być może ta generacja jest najlepsza pod względem talentu, ale to za mało – ocenia były zawodnik “Czerwonych Diabłów”.

– Muszą jeszcze chcieć. Rozmawiałem z nim. Jestem kapitanem, który chce pomagać i dostać pomoc od innych. Atmosfera w drużynie jest świetna. Ostatnie kilka lat było dla nas bardzo dobrych, ponieważ oni wciąż chcę się uczyć i już coś osiągamy. To zasługa Fernando Santosa i prezesa FPF – dodał.

Dyskusja