calcionapoli24.it

Ciekawe wieści dochodzą do nas z włoskiej prasy, próbującej znaleźć odpowiedź na pytanie, co powstrzymuje Alexisa Sancheza przed opuszczeniem Manchesteru United.

Wszystko wskazuje na to, że jedynie mały krok dzieli Chilijczyka od zmian barw klubowych, jednak nie wszystko zostało jeszcze załatwione. Manchester United ma się wstrzymywać ze zgodą na ten transfer, rozważając możliwość zastąpienia tego zawodnika.

Oczywiście wybór jest teraz bardzo mocno ograniczony, zwłaszcza że Daniel Sturridge, który do niedawna pozostawał wolnym agentem przeniósł się do Trabzonsporu. Dostępny pozostaje jednak Fernando Llorente. “Gazzetta dello Sport” podaje, że “Czerwone Diabły” skontaktowały się z Hiszpanem i zaoferowały mu dwuletni kontrakt.

Przybycie Llorente miałoby dać większe możliwości Ole Gunnarowi Solskjaerowi, które zostaną mocno ograniczone po ewentualnym odejściu Sancheza. Hiszpan zapewnia również możliwość zmiany taktyki, jeśli ta zakładająca wykorzystanie szybkości Marcusa Rashforda i Anthony’ego Martiala nie wypali.

Nie jest to wcale szalony pomysł, a takie podejście może potwierdzać fakt, że pod koniec okienka Manchester United próbował ściągnąć do siebie Mario Mandżukicia. Jest jeszcze możliwość pozyskania Wilfrieda Bony’ego, jednak po takim ruchu kibice Manchesteru United najprawdopodobniej spaliliby Old Trafford w ramach protestu. Takiego scenariusza nie chce nikt.

Dyskusja