“The Sun”: Ed Woodward wyznaczył budżet transferowy na styczniowe okienko

The Sun, MEN Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Ed Woodward i władze Manchesteru United zamierzają wesprzeć Ole Gunnara Solskjaera w styczniowym okienku transferowym solidnym zastrzykiem gotówki. W kulisach mówi się, że dyrektor wykonawczy “Czerwonych Diabłów” marzy jeszcze o jednym głośnym transferze.

Ole Gunnar Solskjaer na styczniowe okienko transferowe ma otrzymać 75 milionów funtów, które zostały pozyskane ze sprzedaży Romelu Lukaku – donosi “The Sun”. Belgijski napastnik zamienił Manchester United na Inter Mediolan. W letnim okienku transferowym “Czerwone Diabły” nie zdecydowały się na znalezienie następcy belgijskiego snajpera, pokładając wiarę w młodziutkim Masonie Greenwoodzie.

Według różnych informacji pojawiających się w mediach, norweski szkoleniowiec w letnim okienku transferowym pragnął wzmocnić jeszcze środek pomocy. Tego celu nie udało się zrealizować. Solskjaer nieustannie marzy o sprowadzeniu Seana Longstaffa, lecz ten transfer wydaje się mało prawdopodobny ze względu na finansowe żądania Newcastle United.

Według “The Sun”, priorytetem w styczniowym oknie transferowym będzie Jadon Sancho, który miałby pomóc Manchesterowi United zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Wydaje się jednak, że Borussia Dortmund nie puści tak łatwo jednego z najbardziej utalentowanych zawodników pierwszego składu, zwłaszcza w połowie sezonu. 19-latek wyceniany jest na ponad 100 milionów funtów.

Według bliskiego “The Sun” źródła, Ole Gunnar Solskjaer zdaje sobie sprawę, że klub z Old Trafford dysponuje odpowiednimi pieniędzmi, żeby sprowadzić upragnionego prawoskrzydłowego:

– Pieniądze z pewnością tam są i Ole to wie. Wszyscy wiedzą, że styczniowy rynek jest trudny, ale jeśli jakiś transfer ma zagwarantować United miejsce w pierwszej w czwórce, to władze nie zawahają się wesprzeć swojego menedżera.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze