Getty Images

Najnowsze doniesienia z Anglii informują, że Manchester United nie jest zainteresowany sprowadzeniem Fernando Llorente. Włoskie media były przekonane, że Hiszpan jest bliski podpisania kontraktu z “Czerwonymi Diabłami”.

Według “Daily Mail”, Manchester United nie jest skory do podpisywania kontraktu z Fernando Llorente. W tym momencie największe zainteresowanie usługami rosłego napastnika wyrażają Napoli oraz Lazio.

“Czerwone Diabły” nie zastąpiły przez zakończeniem okna transferowego Romelu Lukaku, który odszedł do Interu Mediolan. Ole Gunnar Solskjaer starał się przekonać klub do ściągnięcia Paulo Dybali i Mario Mandzukicia, lecz oba te tematy upadły. “La Gazetta dello Sport” sugerowała, że na Old Trafford przywędruje Fernando Llorente, który podpisałby dwuletni kontrakt.

Naprzeciw tym pogłoskom wystąpiły angielskie media twierdzące, że Manchester United nie zamierza wystosowywać żadnej oferty w kierunku Hiszpana. Choć okienko transferowe zostało zakończone 2 sierpnia, to angielskie kluby wciąż mogą sprowadzać zawodników, którzy obecnie nie są przynależni do żadnego klubu.

Llorente w poprzednim sezonie występował w barwach Tottenhamu, w których walnie przyczynił się do awansu “Kogutów” do finału Champions League, zastępując w końcówce sezonu kontuzjowanego Harry’ego Kane’a. Hiszpan zagrał 35 spotkań, w których zdobył 8 goli i 5 asyst.

Dyskusja