Getty Images

Louis Saha, były zawodnik Manchesteru United, w rozmowie z dziennikiem “Record” nie ukrywał rozczarowania faktem, że “Czerwone Diabły” zrezygnowały z zakupu Bruno Fernandesa.

Latem Manchester United opuściło dwóch środkowych pomocników, Ander Herrera i Marouane Fellaini. “Czerwone Diabły” nie zdecydowały się jednak na transfer zawodnika, który byłby w stanie ich zastąpić. Tym faktem oburzony jest Louisa Saha, były zawodnik Man Utd. Zdaniem Francuza władze klubu popełniły duży błąd nie sprowadzając Bruno Fernandesa.

– Bruno Fernandes to piłkarz niesamowicie dobry technicznie, w decydujących momentach mógłby okazać się kluczowy dla Manchesteru United. Poza tym jest urodzonym liderem, kimś kogo obecnie brakuje w tej drużynie – mówił Saha.

– To wielki gracz, a jego cena z pewnością nie byłaby problemem dla Manchesteru United . Dodatkowo Sporting musi zaryzykować i żądać za swoją gwiazdę dużych pieniędzy, możliwie jak najwyższej kwoty. Miniony sezon w wykonaniu Bruno Fernandesa był niezwykle imponujący.

– Tylko czas będzie mógł odpowiedzieć na pytanie, czy Man Utd postąpił słusznie, ale sądząc po postawie drużyny na początku sezonu, władze klubu popełniły duży błąd nie sprowadzając Fernandesa. Tak dobry technicznie i kreatywny pomocnik jest tej drużynie potrzebny – podsumował Francuz.

Dyskusja