Pixabay

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl”. Po ubiegłotygodniowej wpadce przeciwko Crystal Palace na Old Trafford, „Czerwone Diabły” czeka trudne spotkanie wyjazdowe przeciwko Southampton. Niestety nasze typy idąc tropem piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera również zawiodły – udało się trafić tylko jeden na cztery możliwe. Wierzymy, że sobotnie spotkanie będzie dużo lepsze w wykonaniu piłkarzy z Old Trafford, a nasze typy okażą się trafne. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Najbliższe spotkanie będzie, naszym zdaniem, meczem, w którym Manchester United musi pokazać, że aspiracje zespołu są większe niż walka o europejskie puchary. Piłkarze z Old Trafford powinni być dodatkowo zmotywowani, kolejnego potknięcia kibice nie przyjmą dobrze. Wydaje się, że zarówno spotkanie z Wolves jak i Crystal Palace mogły przechylić się na korzyść „Czerwonych Diabłów”, jednak zabrakło trochę determinacji i szczęścia. Uważamy, że jeśli piłkarze z Old Trafford wyrzucą z głowy ostatnie potknięcia i zagrają zdyscyplinowanie to powinni zwyciężyć. Trudno powiedzieć co może zaprezentować ekipa „Świętych”. Po fatalnym pierwszym spotkaniu w kolejnych wyglądali już lepiej. Porażka u siebie z Liverpoolem wstydu nie przynosi, a w ostatnim spotkaniu piłkarzom Southampton udało się zainkasować trzy punkty, ale trzeba pamiętać, że ekipa Brighton większość spotkania grała w dziesiątkę.

Southampton – Man Utd
1 – 3.75 X – 3.30 2 – 2.05

Ostatnie dwa spotkania Manchesteru United pokazały, ze mimo znaczącej poprawy w defensywie, teoretycznie słabsze zespoły, są nadal w stanie strzelić drużynie z Old Trafford gola i to nie jednego co pokazało Crystal Palace. W meczach obu zespołów pada w tym sezonie stosunkowo sporo bramek. W każdym z rozegranych przez obie ekipy spotkań padały przynajmniej dwa gole, a w czterech bramek było więcej. Uważamy, że w sobotę oba zespoły dopiszą do dorobku bramkowego kolejne trafienia, a w całym spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki. Gracze Solskjaera muszą zaatakować, co przy niepewnej defensywie „Świętych” powinno przynieść efekt. Z drugiej strony piłkarze Manchesteru United miewają chwilę dekoncentracji co powinni wykorzystać gracze Southampton.

Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ I POWYŻEJ 2,5 GOLA
TAK (kurs 2.15)

Mimo, że poczynania ofensywne Manchesteru United w ostatnich dwóch meczach nie zachwycały, jesteśmy optymistami jeśli chodzi o strzelanie bramek w najbliższym spotkaniu. St Mary’s Stadium to trudny teren, wydrzeć punkty gospodarzom będzie ciężko. Jednak jak już wspominaliśmy spodziewamy się, że obie drużyny strzelą gola. Wierzymy też w zwycięstwo „Czerwonych Diabłów”. Łącząc te dwa fakty, wniosek jest jeden: Manchester United musi strzelić w tym meczu przynajmniej dwa gole.

Typ: SUMA GOLI DRUŻYNY
Man Utd powyżej 1,5 (kurs 2.00)

Spodziewamy się straty gola przez Manchester United. Jednak defensywa „Czerwonych Diabłów” wydaje się na tyle solidna, aby nie tracić więcej niż jednego gola z takim przeciwnikiem jak Southampton. Po ostatnim spotkaniu z Crystal Palace, Ole Gunnar Solskjaer na pewno zwrócił szczególną uwagę na koncentrację i mamy nadzieję, że piłkarze z Old Trafford wezmą sobie uwagi menedżera do serca i nie będą dopuszczali gospodarzy to zbyt wielu sytuacji bramkowych. Generalnie stronimy od obstawiania dokładnych wyników, ale zakład specjalny w ofercie PZBuk zachęca do zaryzykowania, a naszym zdaniem zwycięstwo Manchesteru United przy stracie jednego gola jest wielce prawdopodobne.

Typ: DOKŁADNY WYNIK – ZAKŁAD SPECJALNY
1-2, 1-3, 1-4 (kurs 3.35)

Oferta “100% Bonus powitalny do 500 zł” od PZBuk

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, polegającą na podwojeniu pierwszego depozytu do kwoty nawet 500 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja