Getty Images

W ostatni dzień okna transferowego dla większości lig europejskich, Manchester United poinformował, że klub z Old Trafford opuścił jeszcze jeden piłkarz. Mowa o Cameronie Borthwicku-Jacksonie, który do końca obecnego sezonu został wypożyczony do trzecioligowego Tranmere Rovers.

22-latek, który ma na swoim koncie 14 występów w pierwszej drużynie “Czerwonych Diabłów” w sezonie 2015/2016, będzie zbierał kolejne doświadczenie w League One.

Dla młodego Anglika będzie to już czwarte wypożyczenie w ostatnich latach. Wcześniej Cameron Borthwick-Jackson przenosił się tymczasowo do Wolverhampton Wanderers, Leeds United i Scunthorpe United.

Lewy obrońca klubu Old Trafford jest dziewiątym zawodnikiem Manchesteru United, który tego lata został wypożyczony do innego klubu. Wcześniej taką drogę obrali: Kieran O’Hara (Burton Albion), Dean Henderson (Sheffield United), Alexis Sanchez (Inter Mediolan), Chris Smalling (AS Roma), Alex Fojticek (Stalybridge Celtic), Joel Pereira (Hearts), George Tanner (Morecambe) i Aidan Barlow (Tromso).

Dyskusja