Getty Images

Alexis Sanchez spędzi sezon 2019/2020 na wypożyczeniu w Interze Mediolan. Jak jednak wyjawił sam Chilijczyk, zanim przeniósł się do Włoch, otrzymał propozycję od Davida Beckhama, który ze swoim nowym klubem pragnie podbić MLS.

Alexis Sanchez w jednym z wywiadów przyznał, że z propozycją przenosin do Stanów Zjednoczonych zwrócił się do niego David Beckham, który tworzy właśnie zespół Inter Miami, który od przyszłego roku zadebiutuje w rozgrywkach MLS.

30-latek ze względu na brak gry w podstawowym składzie “Czerwonych Diabłów” zdecydował się na wypożyczenie do Interu Mediolan. Chilijczykowi wciąż pozostało dwa lata kontraktu z klubem z Old Trafford.

– Zawsze otrzymuję jakieś oferty. Poinformowano mnie o propozycji Davida Beckhama i jego Interu Miami. Wydaje mi się jednak, że przede mną wciąż pięć lub sześć lat grania na wysokim poziomie w Europie – stwierdził Sanchez.

– Chociaż pewnego dnia mógłbym zagrać w USA. Bardzo chciałbym zagrać w MLS. Jest to liga, która nieustannie się rozwija i stoi na naprawdę bardzo dobrym poziomie – dodał.

Dyskusja