Getty Images

Tahith Chong zdradził, że rozpoczął rozmowy z Manchesterem United w sprawie nowego kontraktu. Holender liczy na kolejne występy w seniorskim zespole “Czerwonych Diabłów”.

19-latek był jedną z najjaśniejszych postaci podczas obozu przygotowawczego klubu z Old Trafford. Póki co, Ole Gunnar Solskjaer nie zdecydował się desygnować do gry w Premier League utalentowanego skrzydłowego. Tahith Chong do tej pory cztery razy przywdziewał koszulkę Manchesteru United w oficjalnych meczach.

– Ole powiedział mi, abym ciężko pracował, a szanse gry nadejdą. Miło to usłyszeć. Kilku piłkarzy odeszło, a ja wspinam się w klubowej hierarchii – mówił młody Holender.

– Zawsze miło jest wrócić do Holandii, ale koniec końców muszę robić to, co dla mnie najlepsze. To dlatego zdecydowałem się zostać [wypożyczeniem Chonga interesowały się PSV oraz Feyenoord – wyj. red.].

– Rozmawiamy na temat nowego kontraktu, ale jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć coś więcej. Sezon jest długi i zobaczymy, co się wydarzy. Przed nami wiele rozgrywek i na tym się koncentruję – dodał.

Dyskusja