manutd.com

Victor Lindelof w ostatnim czasie odciął się od występowania w mediach i udzielania wywiadów. Szwedzki obrońca wyjaśnił, co było powodem takiej decyzji.

W marcu bieżącego roku Lindelofowi urodziło się dziecko. Z tego względu Szwed musiał opuścić zgrupowanie kadry narodowej, aby wspomóc swoją żonę. Lokalna telewizja TV4 oraz serwis internetowy Fotballskanalen poinformowali, że powodem wyjazdu ze zgrupowania był protest przeciwko selekcjonerowi wobec braku powołania dla Johna Guidettiego.

– Dla mnie to było zrozumiałe. Pojawiły się pewne kłamstwa, gdy chciałem spędzić czas z moją ciężarną żoną. Po czymś takim nie będę siedział cicho. To nie w porządku. To dlatego podjąłem taką decyzję.

– Rozpowszechniliście informacje, a moja żona bardzo martwiła się tym, co zostało ujawnione. Byliście winni. Zmartwiona kobieta w ciąży musiała znosić groźby i inne tego typu sprawy. Uważam, że to nie w porządku. Gdybyście mieli dzieci, zrozumielibyście swoje zachowanie.

– Piszcie o mnie, co chcecie, ale nie ważcie się tykać mojej żony. To inna sprawa. Zobaczymy, jak to będzie. Na razie jest jak jest. Nie sądzę, że którakolwiek ze stron poradzi sobie z tym w sposób zadowalający.

Przeczytaj także:  Gary Neville po meczu z Chelsea: to był dobry występ, ale daleki od perfekcji

Dyskusja