Getty Images

Kibice Manchesteru United chcą, aby brazylijski pomocnik Fred otrzymał w końcu szansę, by pokazać się na boisku, donosi “Manchester Evening News”.

Od początku sezonu Manchester United cierpi z powodu braku konsekwentnej gry w środku pola. Koniec przerwy reprezentacyjnej i powrót zawodników do klubu, to być może dobry czas na zmiany w linii pomocy.

We wszystkich dotychczasowych spotkaniach obecnego sezonu partnerem Paula Pogby w środku pomocy był Scott McTominay. Fani “Czerwonych Diabłów” uważają jednak, że nadszedł czas, by w najbliższej kolejce dać szansę występu Fredowi, który do tej pory był konsekwentnie pomijany przez Ole Gunnara Solskjaera w ustalaniu kadry meczowej.

“MEN Sport” przeprowadził w miniony weekend ankietę wśród kibiców “Czerwonych Diabłów” dotyczącą najlepszego ich zdaniem duetu pomocników w klubie z Old Trafford. Większość z ankietowanych widziałaby w składzie byłego pomocnika Szachtara Donieck. W ankiecie głos oddało 4 737 fanów. 51% uważa, że to Fred powinien być partnerem Pogby po przerwie reprezentacyjnej.

38% respondentów chciałoby pozostania w środku pola Scotta McTominaya. 5% liczy na powrót Andreasa Pereiry, natomiast pozostałe 7% szukałoby innego rozwiązania.

– Po ostatnich występach McToimnaya, Fred zasługuje na otrzymanie szansy – napisał jeden z fanów Manchesteru United.

– Fred i McTominay powinni grać jako podstawowi środkowi pomocnicy, a Pogba przed nimi. Manchester United marnuje talent” – pisał kolejny internauta.

Przeczytaj także:  Mathias Pogba: wszyscy wiedzą, że Paul chce odejść z Man Utd

Dyskusja