Getty Images

Patrice Evra wrócił na Old Trafford. Były obrońca Manchesteru United pojawił się we wtorek w Carrington, gdzie będzie zbierał szlify w celu ukończenia swoich kursów trenerskich. Francuz sam potwierdził tę informację za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

– Nie jestem nawet w stanie opisać jak się teraz czuję!!! Samo noszenie tego stroju treningowego sprawia, że czuję się teraz jednym z najszczęśliwszych ludzi. Dziękuję Manchesterowi United za zaoferowanie mi pomocy w ukończeniu moich kursów trenerskich!!! Pierwszy dzień za mną – pisał Francuz.

Patrice Evra w lipcu br. oficjalnie potwierdził, że kończy profesjonalną karierę piłkarza. Ostatnim klubem w dorobku 38-latka był West Ham United. Było to jednak w 2018 roku, a cały miniony sezon Francuz był wolnym zawodnikiem.

Podczas swojej 20-letniej kariery Evra grał nie tylko w Manchesterze United i wspomnianym West Hamie, ale także w Olympique Marsylii, Nicei, Monaco oraz Juventusie. 38-latek zdobył 21 trofeów ze swoimi zespołami, w tym pięć tytułów Premier League oraz Ligę Mistrzów w 2008 roku. 81 razy wystąpił także w koszulce reprezentacji Francji.

Przeczytaj także:  Chelsea oskarżyła kibiców Man Utd o niestosowne zachowanie

Dyskusja