Getty Images

Romelu Lukaku wyznał, że raper Jay-Z jest bardzo zadowolony z jego transferu do Interu Mediolan. Belg współpracuje z agencją Roc Nation, której założycielem jest Amerykanin i odpowiada ona za pozasportową działalność Lukaku.

W momencie transferu do Manchesteru United agentem Romelu Lukaku był Mino Raiola. W późniejszym etapie współpraca ta została zakończona i nowym przedstawicielem belgijskiego napastnika został Federico Pastorello, który odpowiadał latem za jego transfer do Włoch.

26-letni napastnik cieszy się bardzo dobrą passą, odkąd zmienił barwy klubowe. W dwóch pierwszych meczach sezonu zdołał strzelić dla Interu dwie bramki.

Warto jednak dodać, że w czasie meczu z Cagliari, Lukaku był ofiarą rasistowskich zachowań kibiców tej drużyny. Sytuacja ta nie wpłynęła jednak na ogólne zadowolenie Belga z decyzji o opuszczeniu Old Trafford. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Belg przyznał, że z tego ruchu bardzo zadowolony jest słynny raper Jay-Z:

– Po transferze, Jay-Z powiedział mi, że jest z tego powodu bardzo zadowolony. On bardzo mi pomaga we wszystkim, co związane jest z moją karierą pozasportową. W kwestii sportu za wszystko odpowiada Federico Pastorello.

Romelu Lukaku zdradził również więcej szczegółów na temat swojej współpracy z agencją Roc Nation:

– Pomagają mi w marketingu i we wszystkim, co sprawia, że staję się biznesmenem. Zasadniczo, ja i Jay-Z możemy porozmawiać na każdy temat, dostaję od niego rady, jak mogę poprawiać się poza boiskiem. On naprawdę bardzo mocno się angażuje i jesteśmy wszyscy szczęśliwi z naszej współpracy.

Podczas swojego pobytu w Manchesterze United,Belg strzelił 42 gole w 96 występach oraz asystował swoim partnerom 13 razy.

Dyskusja