BT Sport

Aktywny ostatnio w mediach z powodu wydania swojej autobiografii, Michael Owen, ponownie odniósł się do Manchesteru United. Były napastnik reprezentacji Anglii nie ma wątpliwości co do tego, że “Czerwone Diabły” skończą sezon w czołowej szóstce. 

Kiepska forma klubu z Old Trafford na początek sezonu 2019/2020 zaniepokoiła wielu ekspertów oraz kibiców. Niektórzy z nich snują tezy, że dwudziestokrotny mistrz Anglii może mieć problemy z załapaniem się nawet do TOP 6. Innego zdania jest Michael Owen.

– To dziwne, czyż nie? Wielu na początku zastanawiało się, czy Manchester United jest w stanie zająć miejsce w czołowej czwórce. Teraz po średnim starcie sezonu, powątpiewają, czy w ogóle znajdą się w szóstce.

– Oczywiście, że się znajdą. Wciąż mogą załapać się nawet do czwórki. Wszystko zależy od tego, czy złapią dobry moment. W Premier League jest wiele dobrych zespół i wiele z nich stara się doścignąć szóstkę najlepszych drużyn. Zobaczymy.

– Aktualnie nie idzie im dobrze. Z pewnością mogę jednak stwierdzić, że wygrają więcej meczów, niż przegrają. Miejsce w czołowej szóstce jest bardzo realistyczne.

Manchester United przed rozpoczęciem nowej kampanii wydał na transfery około 150 milionów funtów, sprowadzając Daniela Jamesa, Aarona Wan-Bissakę oraz Harry’ego Maguire’a. Michael Owen jest przekonany, że skład, którym dysponują na Old Trafford jest w stanie wspinać się w górę tabeli. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Przeczytaj także:  Nemanja Matić: jestem szczęśliwy na Old Trafford

Dyskusja