Getty Images

Skrzydłowy Leicester City, Marc Albrighton, przyznał przed nadchodzącą potyczką jego drużyny z Manchesterem United, że “Lisy” wybierają się w sobotę na Old Trafford po zwycięstwo.

“Czerwone Diabły” zanotowały najgorszy start w Premier League od czasów jej utworzenia. W czterech pierwszych spotkaniach podopieczni Ole Gunnara Solskjaera uzbierali 5 punktów, wygrywając z Chelsea, przegrywając z Crystal Palace i remisując z Wolverhampton oraz Southampton.

W tym samym czasie najbliżsi ligowi rywale Manchesteru United, ekipa Leicester City, zgromadziła 8 punktów. Podopieczni Brendana Rodgersa zaczęli od dwóch remisów z Wolverhampton i Chelsea, a następnie wygrali z Sheffield United i Bournemouth.

Skrzydłowy “Lisów”, Marc Albrighton, przed nadchodzącą potyczką obu drużyn na Old Trafford przyznał, że wraz z kolegami znajdują się obecnie w dobrej formie i zamierzają pojechać do Manchesteru po 3 punkty.

– Na obecną chwilę znajdujemy się w dobrej formie i jesteśmy pewni siebie. Z kolei nasi rywale mają problem w przemienianiu remisów w zwycięstwa – mówił Albrighton.

– Pamiętam jak w zeszłym sezonie przed naszym wyjazdem na Stamford Bridge wielu ludzi mówiło, że nie wygraliśmy tam od wielu lat. Tymczasem pojechaliśmy tam i zwyciężyliśmy 1:0 [w grudniu ub. r. – przyp. red.].

– Nie widzę więc powodu, przez który nie mielibyśmy tego powtórzyć w nadchodzącym meczu na Old Trafford. Udajemy się tam pełni wiary we własne umiejętności.

– Gramy ze swobodą, a do tego w mojej opinii mamy odpowiednie umiejętności, żeby tego dokonać. Czuję, że możemy zagrać swoje przeciwko nim, po prostu wyjść na boisko i ich pokonać – dodał.

Dyskusja