Getty Images

Alexis Sanchez przyznał, że wraz z Romelu Lukaku czuł, że trafił do Manchesteru United w nieodpowiednim czasie. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem dla obu piłkarzy miała być przeprowadzka do Interu Mediolan.

Romelu Lukaku i ja trenowaliśmy bardzo dobrze. Jednak potrzebowaliśmy częściej grać, aby pokazać się z najlepszej strony. To nie był dobry czas dla nas, aby być w Manchesterze United. Było zbyt wiele zmian. Gdy zmienia się tak dużo, to jest trudne – mówił Alexis Sanchez.

Obaj zawodnicy bronią obecnie barw Interu Mediolan, którego menedżerem jest Antonio Conte, który jakiś czas temu zdobywał mistrzostwo Premier League z Chelsea. Sanchez wierzy, że nowe środowisko będzie dla niego odpowiednie, aby odzyskać wysoką formę, którą prezentował za czasów gry w Arsenalu.

– Czuję, że jestem tutaj, aby coś osiągnąć. Dlatego się tu przeniosłem. Dlatego zrobił to też Romelu. Czy to się uda? Będzie można więcej na ten temat powiedzieć pod koniec sezonu – dodał Chilijczyk.

30-latek nie krył też pochwał skierowanych do Romelu Lukaku. Jego zdaniem Belg to piłkarz skazany na sukces i wyjątkowy.

– Możesz szukać bardzo długo i nie znajdziesz kogoś takiego jak on. Nigdzie w świecie – zakończył.

Przeczytaj także:  Nicky Butt: Adnan Januzaj miał szansę być tak dobry jak Ryan Giggs

Dyskusja