Getty Images

Manchester United może przystąpić do sobotniego meczu z Leicester City w mocno osłabionym składzie z uwagi na urazy kilku zawodników, w tym Paula Pogby i Aarona Wan-Bissaki, których być może nie uda się zaleczyć do spotkania z “Lisami”.

W ostatnich tygodniach w obozie Manchesteru United pojawiła się plaga urazów. Doznali ich najpierw Diogo Dalot i Luke Shaw. W ostatnim czasie dołączyli do nich Aaron Wan-BissakaPaul Pogba Anthony Martial, a choroby nabawił się Jesse Lingard. Norweski menedżer przyznaje, że ani jeden ww. zawodników może nie wystąpić w sobotnim mecz z Leicester City, a przynajmniej jeżeli chodzi o grę od pierwszych minut.

– Nie mogę obiecać, że którykolwiek z nich pojawi się w sobotę na boisku, ale postaramy się aby jeden bądź dwójka z wymienionych znalazła się chociaż na ławce rezerwowych, a nie koniecznie w wyjściowym składzie – mówił Solskjaer w wywiadzie dla MUTV.

– Zobaczymy, co będzie, gdy już zbliży się mecz. Być może w kolejny weekend więcej kontuzjowanych ostatnio zawodników powróci do gry. Tak już jest w piłce nożnej. Dlatego też mamy tyle jakości w składzie i tak liczebną kadrę. Poradzimy sobie – dodał Norweg.

Przeczytaj także:  Louis Saha: krytyka Martiala i Pogby wynika z nadinterpretacji ich zachowań

Dyskusja