Pixabay

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl”. Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do rozgrywek Premier League. Tym razem Manchester United podejmie u siebie nie pokonaną do tej pory drużynę Leicester City. Spodziewamy się ciężkiego spotkania, ale wierzymy, że „Czerwone Diabły” przezwyciężą złą serię, a wy z naszą pomocą wzbogacicie się trochę w najbliższym meczu. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Najbliższe spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco. Na Old Trafford przyjedzie niepokonana w tym sezonie ekipa Leicester City. „Czerwone Diabły” po imponującym starcie sezonu przeciwko Chelsea obecnie są w sporym dołku i od jakiegoś czasu liczą na przełamanie. Goście z Leicester na pewno podejdą do najbliższego spotkania bez kompleksów, co może znacznie utrudnić zadanie drużynie Solskjaera. Do tego Norweg nie będzie mógł skorzystać z usług takich piłkarzy jak Pogba, Shaw, czy Martial. Liczymy, że właśnie teraz gdy wielu ludzi uważa, że Manchester United nie jest faworytem najbliższego spotkania piłkarze z Old Trafford pokażą, że pomimo problemów kadrowych są w stanie zwyciężać.

Man Utd – Leicester
1 – 2.00 X – 3.40 2 – 3.85

Mimo, że według bukmacherów faworytem spotkania jest Manchester United, to drużyna gości lepiej rozpoczęła sezon. To co łączy obie ekipy to fakt, że tylko w pierwszym spotkaniu nie straciły gola. W trzech kolejnych meczach bramkarze zarówno Manchesteru United jak i Leicester City musieli wyciągać piłkę z siatki. Jednak żeby nie było tak źle to zarówno „Lisy” jak i „Czerwone Diabły” również strzelały gole w tych spotkaniach. Wniosek nasuwa się sam, obie drużyny lubią strzelać gole… i je tracić i naszym zdaniem w sobotę będzie podobnie.

Typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
Tak (kurs 1.74)

Można powiedzieć, że już na początku sezonu wśród kibiców Manchesteru United panują grobowe nastroje. Ekipa z Old Trafford wygrała tylko jedno spotkanie, dokładając do tego dwa remisy i porażkę. W połowie dotychczasowych spotkań piłkarzy Solskjaera padały więcej niż dwa gole, a w żadnym z meczów nie padło mniej niż dwie bramki. Podobnie pod tym względem prezentuje się drużyna Leicester City. W dwóch spotkaniach „Lisów” padły więcej niż dwa gole, a tylko w jednym bramek padło mniej niż dwie. Spodziewamy się, że w sobotę na Old Trafford bramki padną i będzie ich więcej niż dwie.

Typ: SUMA GOLI
Powyżej 2.5 (kurs 1.90)

Piłkarze Leicester City w dotychczasowych spotkaniach grają bardzo czysto. Gracze „Lisów” faulują średnio 8 razy na mecz. Dla porównania piłkarze „Czerwonych Diabłów” dopuszczają się 9,5 faulu na mecz. Wydaje się, że różnica nie jest wielka, ale jak spojrzymy na liczbę kartek to sytuacja się zmienia. Piłkarze Manchesteru United otrzymali dotychczas dziewięć żółtych kartek, a gracze Leicester City tylko…jedną. Naszym zdaniem ta tendencja będzie utrzymana. „Lisy” będą grały pod mniejszą presją od gospodarzy, co może powodować dużo spokojniejszą grę, a w konsekwencji mniej fauli i niewiele żółtych kartek.

Typ: DRUŻYNA – SUMA KARTEK
Leicester- poniżej 1.5 (kurs 2.40)

Oferta “100% Bonus powitalny do 500 zł” od PZBuk

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, polegającą na podwojeniu pierwszego depozytu do kwoty nawet 500 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja