Getty Images

Były kapitan Manchesteru United a obecnie ekspert stacji Sky Sports, Gary Neville, nawołuje klub z Old Trafford do zaprzestania współpracy z Mino Raiolą i piłkarzami, których interesy Włoch reprezentuje. Jednym z nich jest Paul Pogba.

Pogba chce odejść i wyraził swoją wolę dość jasno. Do tego jego agent okrywa się hańbą i robi to na skalę europejską, nie tylko w odniesieniu do Manchesteru United. “Czerwone Diabły” muszą przestać z nim współpracować, ponieważ ten człowiek nie reprezentuje sobą wartości, które chce oglądać się w tym klubie – mówił Neville w wywiadzie dla norweskiej telewizji.

– Według mnie Manchester United nie musi negocjować z Raiolą. Zawsze stara się namieszać wokół transferu swoich zawodników, a przy tym zawsze bierze przy takich transakcjach odpowiednią sumę. Tak już działa.

– Dla Manchesteru United takie działania są szkodliwe. Pogba jest obecnie jednym z najsławniejszych piłkarzy na świecie, ale każdego tygodnia pojawiają się jakieś nowe informacje na temat jego przyszłości.

– Zawsze pojawiają się jakieś kontrowersje. To prawdopodobnie nie jest wina samego piłkarza, ale faktem jest, że takie działania są wyniszczające dla klubu. Dlatego też swego czasu sir Alex Ferguson był tak bezwzględny w pozbywaniu się zawodników. Robił to, ponieważ niszczyli ten klub. Tymczasem w klubie piłkarskim wszyscy powinni zmierzać w tym samym kierunku – zakończył.

Dyskusja