manutd.com

Obrońca rezerw Manchesteru United, Max Taylor, powrócił do treningów po tym, jak z sukcesem zakończył terapię leczenia nowotworu – poinformował klub z Old Trafford za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Max Taylor dołączył w tym tygodniu do pozostałej grupy zawodników kadry U-23 i odbył swój pierwszy trening po przebytej chorobie. Teraz krok po kroku będzie starał się wrócić do pełnej kondycji fizycznej.

– Czuję się niesamowicie dumy i szczęśliwi z powodu mojego powrotu na boisko treningowe i spotkania się z moimi kolegami z drużyny oraz przyjaciółmi. Bez nieocenionego wsparcia ze strony mojej rodziny, kolegów z drużyny oraz oczywiście pielęgniarek i lekarzy, mój powrót do treningów na tym etapie, nie byłby możliwy – mówił Taylor.

– Chcę podziękować całemu sztabowi medycznemu klubu oraz działowi nauki o sporcie, z którymi pracowałem podczas mojej rehabilitacji. Kolejnym krokiem jest dla mnie kontynuowanie ciężkiej pracy na siłowni i ogólnie poza boiskiem, a następnie liczę na mój powrót na plac gry – dodał 19-latek.

Dyskusja