Getty Images

26-latek wciąż dzieli kibiców “Czerwonych Diabłów”, właściwie robi to od kiedy tylko ponownie dołączył do klubu, opuszczając Juventus trzy lata temu. Paul Scholes uważa, że ewentualna zmiana klubu przez Francuza nie odbije się negatywnie na jakości gry Manchesteru United.

Podczas ostatniego okienka transferowego Francuz jasno dawał do zrozumienia, że jest gotowy na zmianę barw klubowych. Najgłośniej mówiło się o przejściu do Realu Madryt, ale wspominana była również Barcelona oraz Paris Saint-Germain.

Legendarny pomocnik “Czerwonych Diabłów” nie potrafi się przekonać do zwycięzcy Mistrzostw Świata. W opinii Anglika oczywiste jest to, że Pogba chce opuścić zespół i raczej powinno mu się na to pozwolić.

– To całkiem oczywiste, że chce opuścić klub. Latem chciał przejść do Realu Madryt, ale z jakiegoś powodu to się nie udało. Jeśli poprosili go, żeby został jeszcze przez rok, to zobaczymy, co z tego wyniknie. Nie wydaje mi się jednak, żeby United dużo straciło na jego odejściu.

– Koniec końców, kiedy spojrzymy na ostatnie trzy, cztery lata, to jego forma wcale nie była wspaniała. Jestem pewien, że jest więcej zawodników, którzy mogliby znaleźć się w tym miejscu i wykonać przynajmniej tak samo dobrą robotę – ocenia Paul Scholes.

Dyskusja