Pixabay

Przedstawiamy kolejną odsłonę cyklu “Graj z ManUtd.pl”. Po czwartkowym meczu w Lidze Europy wracamy do rozgrywek Premier League. Tym razem Manchester United czeka wycieczka do Londynu na mecz z West Hamem. Spodziewamy się ciężkiego spotkania, które może skończyć się niekorzystnie dla „Czerwonych Diabłów”. Mamy jednak nadzieję, że my dobrze przewidzimy przebieg spotkania, a Wy wygracie parę złotych. Seria ta powstaje dzięki współpracy naszego serwisu z Polskimi Zakładami Bukmacherskimi, legalnie działającą na rodzimym rynku marką z branży bukmacherskiej. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Nasze propozycje typów będą zawsze zawierać kurs wraz z krótką analizą, podpartą argumentami i statystykami. Pamiętajmy jednak, że to w dalszym ciągu wyłącznie nasze PRZYPUSZCZENIA, które mogą nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. Grasz na własną odpowiedzialność.

Najbliższe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły prezentują się bardzo podobnie w tym sezonie. Z tym, że w przypadku Manchesteru United postawa w tym sezonie jest raczej poniżej oczekiwań kibiców. Niestety fani chyba zdążyli już przywyknąć, że w spotkaniu wyjazdowym z taką drużyną jak West Ham, „Czerwone Diabły” niekoniecznie są faworytem. Najbliższe spotkanie jest bardzo trudne do przewidzenia. Ole Gunnar Solskjaer w meczu Ligi Europy dał szansę rezerwowym graczom, jednak postawa większości z nich nie napawa optymizmem przed meczem ligowym. Spodziewamy się bardzo ciężkiej przeprawy na Stadionie Olimpijskim w Londynie.

West HamMan Utd
1 – 3.15 X – 3.50 2 – 2.20

Mimo, że kurs PZBuk na zwycięstwo Manchesteru United jest kuszący, uważamy, że może być on bardzo zdradliwy. West Ham słabo rozpoczął sezon przegrywając u siebie z Manchesterem City 0:5. Jednak od tego czasu ekipa Manuela Pellegriniego nie zaznała porażki. Zespoły z którymi mierzyły się „Młoty” może nie należą do czołówki Premier League, ale widać że drużyna West Hamu jest obecnie w niezłej formie. Manchester United gra póki co w kratkę, ciężko przewidzieć jak w danym meczu spiszą się piłkarze Solskjaera. „Czerwone Diabły” na wyjazdach póki co remisują i obawiamy się, że mecz z West Hamem również nie będzie zwycięski. Ciekawym typem w takiej sytuacji wydaje się zwycięstwo gospodarzy, jednak z zabezpieczeniem, że w przypadku remisu zakład będzie nieważny.

Typ: REMIS/NIE MA ZAKŁADU
West Ham (kurs 2.30)

W tym sezonie piłkarze Manchesteru United są bardzo rzadko łapani na spalone. W dotychczasowych spotkaniach tylko raz piłkarze Solskjaera byli na pozycji spalonej aż…dwukrotnie. Dwa razy gracze „Czerwonych Diabłów” nie zanotowali ani jednej pozycji spalonej. Linia na spalone w przypadku gości wynosi 2,5 co jest bardzo dobrą ofertą, gdyż nie spodziewamy się aby nagle piłkarze z Manchesteru mieli częściej „palić” akcje niż dotychczas.

Typ: POWYŻEJ/PONIŻEJ GOŚCIE-SPALONE
Poniżej 2.5 (kurs 1.71)

Kolejną ciekawą linią oferowaną przez PZBuk są faule „Czerwonych Diabłów”. Linia 11,5 może nie wydaje się imponująca, jednak jak już prześledzimy mecze Manchesteru United to da się dostrzec pewną zależność w tym sezonie. Gracze Solskjaera faulują dużo (powyżej linii) w meczach z których wychodzą zwycięsko. Pozostałe mecze to liczba fauli mniejsza niż dziewięć/mecz. Spodziewamy się, że jutrzejszy mecz może być dla graczy z Old Trafford bardzo trudny, co w przypadku „Czerwonych Diabłów” może powodować małą liczbę fauli.

Typ: POWYŻEJ/PONIŻEJ GOŚCIE-SUMA FAULI
Poniżej 11.5 (kurs 1.83)

Oferta “100% Bonus powitalny do 500 zł” od PZBuk

Dla nowo zarejestrowanych użytkowników Polskie Zakłady Bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę powitalną, polegającą na podwojeniu pierwszego depozytu do kwoty nawet 500 PLN. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć klikając .

Wysokość zawartych w artykule kursów była aktualna w momencie publikacji tekstu i może ulec zmianie.

W cyklu “Graj z ManUtd.pl” prezentowane są jedynie firmy bukmacherskie, które zostały zarejestrowane i legalnie działają na polskim rynku.

Cherry Online Polska Sp. z o.o., do której należy marka Polskie Zakłady Bukmacherskie, posiada zezwolenie nr PS4.6831.26.2017 na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet, wydane przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku.

Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Grasz na własną odpowiedzialność.

Dyskusja