Getty Images

Manchester United po bezbarwnym meczu zremisował z AZ Alkmaar w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Występ swoich podopiecznych w rozmowie z klubową telewizją skomentował Ole Gunnar Solskjaer.

O wyciągnięciu wniosków:
AZ Alkmaar to drużyna, która pokonała na wyjeździe Feyenoord 3:0. Graliśmy w ostatnich latach z Feyenoordem. Wydaje mi się, że zanotowaliśmy dobry występ i zdobyliśmy cenny punkty przeciwko niezłemu rywalowi na bardzo trudnej i złej powierzchni.

O rzucie karnym dla Man Utd:
– Nie mogę uwierzyć w to, co zobaczyłem w sytuacji z Marcusem Rashfordem. Taka sama sytuacja zdarzyła się w spotkaniu z Arsenalem. Wiadomo – zagranie ręką i powinno być 2:0. Robi się to frustrujące, ponieważ ci chłopcy zasługują na dużo więcej. Tak czuję. Mecz zakończył się podziałem punktów, skorzystali na tej decyzji i osiągnęli wynik, na który zasłużyli.

O występie Brandona Williamsa:
– Topowy występ jak na pełen debiut. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Niczego się nie boi. Brandon [Williams] jest waleczny, domaga się piłki, bierze rywali na plecy, wykonuje wślizgi i gra fizycznie. Jego występ napawa mnie dumą.

O awansie z grupy:
– Gdy remisujesz na wyjeździe i wygrywasz domowe spotkania, będzie w porządku. Oczywiście, ruszamy do Belgradu po zwycięstwo. To nas ustawi.

O kontuzji Lingarda:
– Myślę, że Jesse [Lingard] poczuł delikatny ból ścięgna udowego. Nie wydaje mi się, aby to było coś poważnego. Prawdopodobnie nie wystąpi w spotkaniu z Newcastle, ale będzie gotowy na Liverpool.

Dyskusja