Getty Images

Gwiazda RB Salzburg, Erling Haaland, uważa, że plotki transferowe łączące go z Manchesterem United są “cholernie nudne”.

Media coraz częściej podnoszą temat zainteresowania “Czerwonych Diabłów” Erlingiem Haalandem. Młody zawodnik w tym sezonie w jedenastu meczach strzelił już 18 bramek. 19-latek wpisał się na listę strzelców w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów, które jego RB Salzburg przegrało z Liverpoolem 4:3.

Norweg przyznał ostatnio, że “wiele nauczył się” od Ole Gunnara Solskjaera, kiedy wspólnie pracowali w Molde. Według doniesień medialnych Manchester United przygotowuje ofertę za Haalanda. W kręgu zainteresowanych napastnikiem RB Salzburg jest również FC Barcelona.

– Uwaga mediów jest bardzo duża. To wielkie ciśnienie. Klub pomaga mi w odcięciu się od tego wszystkiego, ale mam nadzieję, że to się zwiększy w przyszłości. Będzie to trudne, ale spróbujemy. Chcę być odseparowany od tego wszystkiego.

– Jestem już tym cholernie znudzony. Naprawdę znudzony. Jak bardzo w skali od 1 do 10? 9,9.

Manchester United desperacko poszukuje nowego napastnika. Romelu Lukaku i Alexis Sanchez odeszli do Interu Mediolan, natomiast Anthony Martial jest kontuzjowany. W kręgu zainteresowań “Czerwonych Diabłów” pozostaje również rosyjski napastnik, Aleksandr Sobolev.

Dyskusja