Getty Images

Legenda Manchesteru United, Ryan Giggs, uważa, że Ole Gunnar Solskjaer potrzebuje jeszcze pięciu nowych piłkarzy, by zmienić oblicze zespołu z Old Trafford.

“Czerwone Diabły” w siedmiu meczach obecnego sezonu Premier League zdobyły zaledwie dziewięć punktów. To najgorszy start sezonu w wykonaniu klubu z Old Trafford od 30 lat.

Zespół prowadzony przez Ole Gunnara Solskjaera nie strzelił w żadnym spotkaniu więcej niż jedną bramkę od domowego zwycięstwa nad Chelsea na początek sezonu.

Harry Maguire, Aaron Wan-Bissaka i Daniel James kosztowali latem Manchester United 145 milionów funtów, jednak selekcjoner reprezentacji Walii i były zawodnik “Czerwonych Diabłów” jest zdania, że na Old Trafford musi się pojawić jeszcze pięciu nowych graczy.

– Potrzebują jeszcze czterech lub pięciu piłkarzy. Solskjaer kupił trzech zawodników, ale łącznie potrzeba siedmiu czy ośmiu nowych zawodników – mówił Ryan Giggs.

– Nie jesteś w stanie zrobić tego w trakcie jednego okna transferowego, więc musisz być cierpliwy. To powolny proces. Kultura się zmieniła i to, co chce wprowadzić było bardzo potrzebne. Ole potrzebuje czasu – dodał.

Dyskusja