Getty Images

W miniony weekend w angielskich mediach pojawiły się doniesienia, że Manchester United obserwuje napastnika Krylji Sowietow, Aleksandra Soboleva.

Twierdzi się, że zespół z Old Trafford poważnie rozważa przeprowadzenie wzmocnień w zimowym oknie transferowym, zwłaszcza jeżeli chodzi o formację ofensywną. Dlatego klub wiele razy miał wysyłać swoich skautów do Rosji w celu śledzenia postępów 22-latka.

Według “Championat” prezes Krylji, Vitali Shashkov zapytany o zainteresowanie piłkarzem ze strony “Czerwonych Diabłów”, odpowiedział:

– Nie wiem nic o zainteresowaniu ze strony Manchesteru United. Czy to prawda? Sobolev każdego dnia jest coraz lepszy. W tej chwili jest w pełni skupiony na piłce nożnej, ale w życiu wszystko jest możliwe – zakończył.

Po odejściu Alexisa Sancheza i Romelu Lukaku klub z Old Trafford nie znalazł wystarczającego zastępstwa w ofensywie. Po ośmiu spotkaniach w Premier League podopieczni Ole Gunnara Solskjaera mają na koncie tylko 9 bramek i potrzebują zawodnika, który rozwiąże problem ze skutecznością.

Aleksandr Sobolev w tym sezonie Premier Ligi strzelił 10 bramek w 12 meczach. Portal transfermarkt wycenia go na 2 miliony euro.

Dyskusja