Reprezentacje: gol Jamesa Garnera

własne Sebastian Słabosz

W środowych spotkaniach reprezentacyjnych, w których udział brały „Czerwone Diabły”, z dobrej strony pokazał się James Garner. 18-letni pomocnik wyszedł na boisko jako kapitan kadry Anglii do lat 19 i strzelił gola z rzutu karnego w przegranym 1:3 spotkaniu z Francją w pierwszym meczu turnieju Marbella Cup.

Z kolei w meczu towarzyskim Niemców z Argentyną, w kadrze gości wystąpił Marcos Rojo. 29-latek zagrał przez pierwsze 45 minut, po których ekipa „Albicelestes” przegrywała 0:2. Ostatecznie jednak spotkanie to zakończyło się remisem 2:2.

Ponadto w meczu na poziomie U-17 w kadrze Walii pełne 90 minut rozegrał Charlie Savage (na poniższym zdjęciu pierwszy od lewej w górnym rzędzie), syn słynnego przed laty pomocnika Robbiego Savage’a, który obecnie kształci się w Akademii Manchesteru United. Walijczycy wygrali 1:0 z rówieśnikami ze Słowenii.