Manchester United obserwuje nastolatka z Pogoni Szczecin?

goal.com Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Jak przekonuje serwis goal.com, Manchester United od pewnego czasu bacznie przygląda się 15-letniemu pomocnikowi Pogoni Szczecin, Kacprowi Kozłowskiemu.

Nastolatek uchodzi w naszym kraju za duży talent i mimo niespełna 16 lat ma już za sobą debiut w dorosłej Pogoni Szczecin. Menedżer “Portowców”, Kosta Runjaić, wprowadził Kozłowkiego do drużyny w końcówce poprzedniej kampanii, kiedy to pojawił się na placu gry w ostatniej minucie meczu przeciwko Cracovii, mając wówczas 15 lat i 215 dni.

Obchodzący za 5 dni swoje 16. urodziny Kacper Kozłowski, w tym sezonie coraz częściej jest włączany do kadry pierwszej drużyny i ma już za sobą dwa występy w Ekstraklasie, gdy pojawiał się na placu gry z ławki rezerwowych w meczach z Wisłą Płock i Górnikiem Zabrze. Na co dzień występuje jednak przede wszystkim w drużynie rezerw Pogoni.

Skauci “Czerwonych Diabłów” mieli obserwować Kozłowskiego podczas niedawnego turnieju reprezentacji U-17 Syrenka Cup, w którym Polska mierzyła się z Anglikami. Wówczas padł remis 2:2, a pomocnik Pogoni strzelił jedną z bramek.

Kozłowski niedawno podpisał kontrakt z Pogonią, na mocy którego może grać w Szczecinie do czerwca 2022 roku. Biorąc jednak pod uwagę zainteresowanie Manchesteru United, a także klubów z Włoch, Niemiec i Francji, o czym wspomina goal.com, gdy pojawi się odpowiednia oferta, nikt raczej nastolatka nie będzie zatrzymywał w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze