CBS Europe

Jak przekazuje “Daily Mail”, Paul Pogba niemal na pewno opuści starcie Manchesteru United z Liverpoolem, a sztab medyczny “Czerwonych Diabłów” obawia się, że Francuz nie będzie zdolny do gry co najmniej do końca października.

Na początku tygodnia “Daily Mail” przekazało, że 26-latek udał się do Transform Altitude Performance Center w Dubaju, gdzie pracuje intensywnie nad powrotem do zdrowia po kontuzji stopy, przez którą opuścił kilka ostatnich spotkań.

Pomimo tego, że sugerowano, że ma to na celu sprawienie, aby Francuz powrócił do gry na nadchodzący, bardzo ważny dla Ole Gunnara Solskjaera i jego podopiecznych mecz ligowy na Old Trafford z Liverpoolem, ma być niemal pewne, że 26-latek obejrzy go jedynie z trybun.

Pogba w piątek zamieścił na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym ćwiczy w Dubaju, sugerując że jest już bliski powrotu do dyspozycji. Pomimo to prawa stopa Francuza wciąż pozostaje unieruchomiona.

26-latek powinien wrócić do Carrington w przyszłym tygodniu i wówczas medycy Manchesteru United będą mieli jaśniejszy obraz, co do stanu zdrowia Francuza. W klubie ma panować jednak obawa, że Pogba nie tylko nie zagra z Liverpoolem, ale nie pojawi się także w kolejnym meczach z Partizanem, Norwich oraz Chelsea w Carabao Cup.

Dyskusja